Weten jullie nog dat ik een tijdje geleden zo’n gaaf armbandsetje mocht uitzoeken? Een moeder dochter armband waar ik nog elke dag blij mee ben. De kleine dame heeft nu hetzelfde armbandje als ik. Schattig toch? Dit keer mag ik één van mijn lezers ook blij maken! Hoe leuk is dat? In samenwerking met Kaya Sieraden mag ik een super leuk kerst setje weggeven. Lees snel wat je daar voor moet doen.
Moeder dochter armband
Een paar maanden geleden mocht ik een gave set uitkiezen voor mijn kleine meid en mij. We kozen een lief armbandsetje uit met koraalkleurige roosjes. Ik schreef toen dat ik een tatoeage heb als symbool voor de liefde voor mijn kleine man. Inmiddels heb ik er ook één laten zetten die symbool staat voor de liefde voor de kleine dame. Weer een mooie tatoeage rijker waar ik erg trots op ben. Deze tatoeage kun je alleen niet altijd zien, hij zit aan de binnenkant van mijn bovenarm dus dit valt niet altijd op. De armbandjes echter springen wel in het oog. Ik ben er dus nog steeds erg blij mee. Zo matchen de kleine meid en ik heel goed bij elkaar.
Voor de kerst heeft Kaya Sieraden nu ook enorm leuke sieraden ontworpen. Denk bijvoorbeeld aan oorbelletjes met hertjes of een kettinkje met een sterretje. Het allerleukste vind ik echter de moeder dochter armband. Een setje armbanden voor moeder en dochter met zoetwaterpareltjes en sterretjes. Aan het kinderarmbandje hangt zelfs een bedeltje met de tekst ‘kerst 2015’. Aan de moederarmband hangt een bedel met de tekst ‘Love you to the moon and back.’ De armbandjes zijn erg mooi afgewerkt en worden geleverd in een mooi zijden sieradenbuideltje. Ideaal, want zo raak je ze tenminste ook niet kwijt als je ze af doet. Denk je nou, ja leuk maar ik heb twee dochters of ook een zoon? Geen probleem, je kunt makkelijk een armbandje bij bestellen. Er zijn zelfs gave armbandjes voor jongens. Of je besteld er één bij voor je moeder, zodat je er een generatie armbandje van maakt. Het kan allemaal. Maar het leukste komt nog! Jij kunt nu zo’n mooie set winnen.
Winactie
Wat kun je winnen?
Een kerst setje bestaande uit de moeder dochter armband ‘Mom & me Star’. Deze set bevat twee armbandjes, één voor mama en één voor dochter. Beide armbandjes worden op maat gemaakt. De set heeft een waarde van €37,90,-.
Wat moet je doen om kans te maken?
- Laat hieronder je reactie achter. Zorg dat je wel een geldig emailadres achterlaat.
- Voor een extra winkans like je de facebookpagina van Bblogt.nl. (Niet verplicht)
De winnaar krijgt op 16 december een mailtje. Claim je prijs binnen 48uur zodat je het armbandje nog op tijd voor de kerst binnen kunt hebben.
Veel succes! Delen mag altijd 😉
♥ ♥ ♥ Op Fulltime Mama wordt gebruik gemaakt van affiliate links. Dit betekent dat als jij op een van de links klikt, wij daar mogelijk een kleine commissie over krijgen. Het kost jou niets extra, maar het levert ons wel wat op. Met deze opbrengsten kunnen we deze website onderhouden. Ook krijgen wij soms betaald voor een artikel of we krijgen een product in ruil voor een blogpost. Onze mening blijft hierdoor nog steeds onveranderd en eerlijk. Voor meer informatie kun je de disclaimer doorlezen. ♥ ♥ ♥
Olga Bruinen
13 december 2015 at 13:03 (9 jaar ago)Super leuk! Ik doe ook graag mee.
Joyce
12 december 2015 at 15:43 (9 jaar ago)Geweldig! Natuurlijk waag ik een gokje. Té leuk om niet te proberen.
Ellen
10 december 2015 at 22:07 (9 jaar ago)Sweet ik doe graag mee. Lijkt mij erg leuk om samen met dochterlief dezelfde bling te kunnen dragen met de feestdagen
Linda
10 december 2015 at 20:41 (9 jaar ago)Wat gaaf, ik doe niet mee hoor want heb geen dochter hihi, maar vind het zo’n schattig mooi armbandje! Wilde ik even zeggen hihi 🙂
Alicia Hofman
10 december 2015 at 19:19 (9 jaar ago)Ik doe graag mee voor mijn dochter en ik!
Lena
9 december 2015 at 22:37 (9 jaar ago)Wij doen ook mee! Leuk!
Anne
9 december 2015 at 20:34 (9 jaar ago)Oh wat een super leuke actie! Natuurlijk doe ik mee om ook voor mijn prinsesje en mijzelf zo’n leuke set te winnen! !
Marjolein
9 december 2015 at 19:51 (9 jaar ago)Wat een leuke actie! Ik doe graag mee 🙂
Amanda bruijn
9 december 2015 at 14:49 (9 jaar ago)Zou super leuk zijn 😀
Agnes
9 december 2015 at 14:09 (9 jaar ago)Super leuk! !
Nicol Meewis
9 december 2015 at 13:40 (9 jaar ago)Ohhhh wat gaaf zeg! Mijn dochtertje is nu 2,5 en gek op sieraden net als haar mama.
Maar deze zijn wel enorm gaaf, samen een armbandje forever together dat zou zooo leuk zijn!!!;) ik ben helemaal verliefd;) fingers crossed
Eva schomakers
9 december 2015 at 11:16 (9 jaar ago)Wat zou ik dit een vet kado vindne voor mij en mijn kleine meid Lakisha
Linda Baks
9 december 2015 at 08:32 (9 jaar ago)Zou super leuk zijn als kerstkado voor mijn moeder en zusje!
Bestel er zelf dan wel een 3e bij (voor mezelf ook 1)
😀
Carolien
9 december 2015 at 08:10 (9 jaar ago)Lijkt me helemaal super om te winnen, we zijn allebei gek op sieraden (hoe klein ze ook nog is…) Ik doe dus errug graag mee!
Carolien
9 december 2015 at 08:09 (9 jaar ago)Reageer
Laura Duijvesteijn
9 december 2015 at 08:08 (9 jaar ago)Wat een onwijs leuk setje!
Zeker gaaf als kerst kado.
Ik zou er denk ik ook meteen een andere bijkopen 🙂
Want anders moet ik kiezen voor welk schatje hij is!
Ben benieuwd!
N van veen
9 december 2015 at 07:22 (9 jaar ago)Hoe super super cool zou dat zijn!!!
Voor mijn kanjers 🙂
Kun je er ook 1 kleine bij bestellen??
Spannend!!!
Ik wacht geduldig af 😜
Bianca
9 december 2015 at 08:34 (9 jaar ago)Ja dat kan.
Je kan er zoveel bij bestellen als je zelf wilt
Nic
19 december 2015 at 01:52 (9 jaar ago)Wie is de gelukkige??